Určite si väčšina z vás spomína na tie detské časy, keď sme sedeli pred telkou a pozerali sme Spider Mana. Určite väčšinu z váš tešil pohľad na samotného “Spajdíka”, alebo  “Doktora Oktopusa” a jeho príšery.., ale ja som to videl inak. Pre mňa bolo vždy česťou vidieť aspoň jeden diel, v ktorom sa objavil Venom. A tak tomu nebolo ani dnes, keďže moja detská srdcovka sa vrátila naspäť do kín, avšak vo väčšom. Tento blog bude skôr o mojom subjektívnom názore a rozhodne nechcem tým vyniesť tento film do oblakov, ale ťažko sa píše o detskej srdcovke. Poďme preto nato.

Film ako každý iný od Marvelu bol spočiatku pre mňa taký nezáživný… Po pravde dej, ktorý sa odohrával od začiatku a spolu s ním množstvo akčných scén ma skôr priviedlo k myšlienkam, že či to nie je treťo-radý film, avšak nie… Stále som veril v jeho dobrotu a tak sa po čase aj stalo… Po dlhom ťahavom začiatku sa začalo konečne niečo diať…

Ako po pravde … Nevidel som nikdy reálne komiksy a verím, že spojenie herca resp. postavy so symbiontom mohlo byť vo veľa časopisoch a po pravde vedel by som to porovnať k tomu, ako keď Rowlingová písala Harryho Pottera číslo 7 Dary Smrti a bolo tam tak veľa informácií a určite aj financií, ktoré dovolili tej časti sa rozdeliť na dve. Tak isto mi to aj pripadalo pri Venomovi, avšak pri tejto možnosti chýbali financie, alebo ktovie prečo sa celý dej nemohol rozdeliť do dvoch filmov…

Čiže film Venom začal tak, že od začiatku je veľmi dlhý a čakal by som toho viac a viac od neho, ale viem že to, že ho tak dlho naťahovali malo význam, pretože vysvetlil veľa vecí, ohľadne symbiontov. Už keď prišlo ku spojeniu, tak následovalo príliš veľa akčných scén, ktoré v podstate ukázali všetky schopnosti symbionta, že čo všetko dokáže. Aj keď ich bolo podľa mňa príliš veľa, tak tieto chvíle ma neodradili ako fanúšika Venoma od filmu. Práve naopak …Pohľad na toľko akčných scén a schopností ma veľmi bavilo. V podstate v príbehu prišiel symbiont, kvôli zničeniu zeme, avšak po čase zmenil názor čo ukazuje do budúcna to, že Venom nebude záporný Marvel hrdina..

A tak sme pri podstate celého deja, že Venom je akčne spracovaný film, ktorý dokáže ľudí zaujať nielen občasnou vtipnosťou, ale aj akčnosťou a možno vás pobaví, možno zaujme alebo možno aj nie, ale keby sa na to nepozerám ako fanúšik Venoma tak tomuto filmu dám hodnotenie 6/10, ale tým, že moja srdcovka vo mne vzplanula “Chuť zjesť hlavu” po pozretí tohto filmu možno pochopíte túto metaforu, tak rád by som dal z môjho pohľadu 10/10, keďže moje očakávania to naplnilo už len, kvôli tej postave. Prakticky po vzhliadnutí filmu Vám odporúčam ostať, pretože po titulkoch príde jedno veľké prekvapenie, avšak to si už nechám pre seba.

Pekný deň vám prajem a verím, že sa opäť uvidíme pri ďaľšom blogu.