Preskočiť na obsah

O mne

Môj príbeh

Vitajte na mojom webovom profile! Moje meno je Matej „Mett“ Martinček a rád by som s vami zdieľal svoj jedinečný príbeh. Všetko začalo v mojich 18 rokoch, keď som začal svoju cestu ako animátor v slovenských aquaparkoch, lyžiarskych strediskách a hoteloch po celom Slovensku. Táto skúsenosť ma naučila komunikovať s rôznymi typmi ľudí a rozvíjať moje schopnosti ako entertainera. Neskôr som sa rozhodol presunúť sa do oblasti médií a moderovania. Začal som pracovať pre regionálne televízie, ako napríklad Západoslovenskú televíziu a TV Bratislava. Tieto prvé kroky v médiách ma ešte viac inšpirovali a posilnili moje odhodlanie pokračovať v tejto kariére. Okrem televízneho moderovania som začal pôsobiť aj ako redaktor pre Plus Jeden Deň, čo mi poskytlo cenné skúsenosti v oblasti novinárstva a spravodajstva. Paralelne som si našiel miesto aj v éteri rádií. Pracoval som ako moderátor spravodajstva pre rádio Vlna a mal som vlastnú reláciu na rádiu Viva, kde som vysielať ráno aj poobede viac ako 3 a pol roka. Celá táto cesta ma naučila dôležité lekcie o komunikácii, práci v tíme a adaptabilite. Som vďačný za každú príležitosť, ktorá mi bola poskytnutá, a teším sa na to, že môžem svoje skúsenosti a nadšenie pre moderovanie zdieľať s vami na vašom ďalšom podujatí. Ďakujem, že ste si našli čas prečítať môj príbeh!

Spolu vytvoríme to najlepšie podujatie

Som poháňaný pozitívnou energiou

Som poháňaný pozitívnou a dobrou energiou, ktorú rád zdieľam s ľuďmi okolo mňa.

Efektívnosť pri práci

Ako moderátor sa zameriavam na efektívnosť pri moderovaní podujatia. S precíznym plánovaním, dynamickým prístupom a schopnosťou rýchlo reagovať na akékoľvek situácie, som schopný udržať plynulý priebeh podujatia a zabezpečiť, aby sa zúčastnení cítili pohodlne a zapojene. Moja schopnosť viesť a riadiť program s jasnosťou a energiou prispieva k úspechu každého podujatia, ktoré moderujem.

Profesionalita

Či sa jedná o firemný teambuilding, vianočný večierok, narodeninovú oslavu, svadbu, festival, alebo akékoľvek iné podujatie, tak som schopný ho udržať v tom čo si presne klient želá vďaka viac než 10 ročným skúsenostiam za mikrofónom.

Húževnatosť

10 rokov skúseností mi prinieslo do života toľko, že som schopný reagovať na vzniknuté príjemné, ale aj nepríjemné situácie a dokážem ich vyriešiť, tak aby bolo ako sa povie „Vlk sýty, ovca celá a bača spokojný.“

Michal H., BSK

“Matej Martinček dokonalý profesionál, flexibilný, ústretový s obrovským improvizačným potenciálom. 100% spokojnosť! Tešíme sa na ďalšie podujatia s ním. Ďakujeme!”

Milan V., mesto Poltár

“Úžasný profesionál, jednoznačne odporúčame. Zvládol podujatie na výbornú. Nenechal sa zaskočiť zmenami v programe, vďaka čomu ľudia nič nepostrehli. Milý, komunikatívny, zábavný. Ďakujeme!”

Dominika Ď., Ba

“Matej Martinček je výborný moderátor, jeho moderovanie bolo dôstojné a na úrovni, vedel sa prihovoriť seniorom dodržal scenár, bol nápomocný vo všetkom čo sme potrebovali. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”